Informačný deň MAS

DSC00185Dňa 18. decembra 2012 sa v Obecnom dome  v Teplička nad Váhom  uskutočnil pre všetkých členov OZ „Partnerstvo pre MAS Terchovská dolina“ Informačný deň MAS. Hlavným poslaním informačného dňa bolo informovať členov o činnosti a aktivitách  MAS v priebehu celého roka 2012 , vyhodnotiť realizované projekty pre opatrenia 3.4.1 Základné služby a vidiecke obyvateľstvo, 3.4.2 Obnova a rozvoj obcí a 3.3 Vzdelávanie a informovanie.  Dôležitou časťou stretnutia bolo taktiež informovanie členov o najnovších informáciach z medzinárodných konferencíí Národnej siete slovenských miestných akčných skupín a Národnej siete rozvoja vidieka zameraných na efektívne nastavenie  prístupu Leader v novom  programovom období 2014-2020.

Posted in Nezaradené.