Voľby do orgánov Žilinského samosprávneho kraja 2013

Kandidáti na predsedov a poslancov samosprávnych krajov vstúpili  dnes 23. októbra 2013  do oficiálnej volebnej kampane, ktorá potrvá do 7. novembra 2013. Volebné miestnosti sa otvoria v sobotu 9. novembra o 07.00 h. O post predsedu Žilinského samosprávneho kraja sa uchádzajú 5 kandidáti a o 57 poslaneckých stoličiek má záujem 331 kandidátov z 11 volebných obvodov. Viac info nájde TU. Spomedzi členov miestnej akčnej skupiny OZ „Partnerstvo pre MAS Terchovská dolina“ sa o vaše hlasy budú uchádzať títo kandidáti na poslancov do ŽSK:

č. 43 –  Papán Jozef, Ing., starosta obce Stráňavy

č. 60  –  Štefan Svetko, Ing. ,  starosta obce Mojš

č. 62 –   Štadáni Dušan, Bc., starosta obce Strečno

č. 65 –  Štefko Anton, starosta obce Lutiše

č. 72 –   Vajda Peter, PhDr., starosta obce Nededza

Títo ľudia sú z Mikroregiónu Terchovská dolina a sú ochotní pracovať pre región. OZ „ Partnerstvo pre MAS Terchovská dolina“ podporuje svojich členov vo voľbách do ŽSK.

letak_05Voby_do_VUC_2013_Page_1

Posted in Nezaradené.