Zasadnutie Valného zhromaždenia OZ “Partnerstvo pre MAS Terchovská dolina”

Dňa 07.12.2016 sa v horskom hoteli Havrania v Zázrivej uskutočnilo zasadnutie Valného zhromaždenia OZ “Partnerstvo pre MAS Terchovská dolina“. V úvode stretnutia manažér združenia Mgr. Peter Madigár informoval prítomných členov o aktivitách MAS počas roka 2016. Následne podal informácie o Dodatku č.1 k Stratégii CLLD OZ “Partnerstvo pre MAS Terchovská dolina”, o odovzdaní Žiadosti o štatút MAS na PPA a tiež o aktuálnom stave výberu MAS v SR. Pojednávalo sa aj o pláne aktivít a o fungovaní Kancelárie v roku 2017. Manažér tiež predniesol návrh členských príspevkov a návrh rozpočtu pre MAS na rok 2017. V predposlednom bode programu informoval zúčastnených o aktualizácii internej dokumentácie MAS (Smernica č.1/2016 MAS TD “Per rollam”. Na záver, v bode Rôzne, diskusia p. Madigár oboznámil členov Valného zhromaždenia o dobrovoľnom ukončení členstva p. Mikoláša.

Posted in Oznamy.